Spiralizer to fajne narzędzie kuchenne - oto dlaczego go potrzebujesz!

 

Być może widziałeś to fajne narzędzie kuchenne i nigdy nie myślałeś, że go potrzebujesz. Ja też tak myślałam, dopóki mój ukochany mąż nie dał mi spiralizera w zeszłe święta i od tamtej pory nigdy nie przestałam go używać!

 

Czym jest Spiralizer?

Spiralizer to narzędzie kuchenne, które robi "makaron" z warzyw. Niektóre modele, oprócz "makaronu", robią też wstążki i loki. Słyszałeś kiedyś o makaronie z cukinii? Możesz je zrobić za pomocą tego fajnego narzędzia! A najlepsze jest to, że wiesz co? Spiralizer jest bardzo przystępny cenowo i możesz go używać w kółko.

Jest tak wiele zdrowych potraw, które możesz przyrządzić używając spiralizera. Twoje jedzenie wychodzi kolorowe i piękne. To może nawet zachęcić twoje dzieci do jedzenia większej ilości warzyw! Wiem, bo moje wnuki je uwielbiają!

 

Co można przyrządzić za pomocą spiralizera?

Niezależnie od tego, czy jesteś amatorem czy profesjonalnym kucharzem, to niesamowite narzędzie kuchenne wkrótce stanie się niezastąpione. Moje pierwsze próby nie były zbyt piękne, ale kiedy już się w tym połapałam, po prostu uwielbiam sposób działania spiralizera. I muszę powiedzieć, że to sprawia, że życie jest interesujące też!

Niektóre z najlepszych warzyw, które ładnie przejdą przez spiralizer to:

  • Marchewki Ogórki Cukinia Daikon Słodkie ziemniaki Ziemniaki Buraki Kapusta Brukiew Jabłka

Możesz wypróbować inne warzywa, aby zobaczyć, co działa dla Ciebie. Ktoś, kogo znam, odcina różyczki brokułów, a nawet spiralizuje łodygi, nie żartuję!

A kiedy jesteś na to, można wymyślić tak wiele kreacji i odmian. Jesteś tylko ograniczony przez wyobraźnię!

 

Niektóre z rzeczy, które można zrobić za pomocą Spiralizera

To jest moja ulubiona część korzystania z spiralizera. Jest tak wiele rzeczy, które możesz zrobić! Więc nie zamierzam wyjaśnić je wszystkie, myślę, że obraz maluje tysiąc słów ...

 

Który spiralizer kupić?

Odkąd kilka lat temu wynaleziono spiralizer, na rynku pojawiło się wiele różnych modeli.

Te kilka modeli są najlepsze, jakie udało mi się znaleźć w przyzwoitych cenach. Tam może być kilka podobnych modeli pod różnymi markami i nawet kosztować trochę mniej, ale nie mierzą się.

 

Spiralizer Tri-Blade Vegetable Slicer

To musi być najlepsza marka/model-najlepszy sprzedawca wśród wszystkich krajalnic do warzyw. Kosztuje nieco więcej niż jej najbliższy konkurent, Paderno Tri-blade (poniżej) z dobrych powodów.

Ten model jest "mocny" i stworzony do intensywnego użytkowania, z dożywotnią gwarancją "bezproblemową", więc może warto zapłacić trochę więcej za spokój umysłu.

Co mi się podoba w tym modelu:

  • Ostrza z wysokowęglowej stali nierdzewnej Samodzielne przechowywanie ostrza Wykonane dla silnego i ciężkiego użytkowania Wolny od BPA Nadaje się do mycia w zmywarce - bardzo ważne! Dożywotnia gwarancja! W zestawie 3 ebooki z przepisami na spiralizer

 

 

Paderno World Cuisine Tri-Blade

To jest to, co ja posiadam i ma bardzo prosty i łatwy w użyciu design. Wykonany jest z wytrzymałego plastiku przeznaczonego do kontaktu z żywnością, ale jest naprawdę solidny.

Kluczowe cechy tego modelu:

  • 3 zestawy ostrzy w różnych rozmiarach BPA-free Bardzo łatwy w użyciu Nadaje się do mycia w zmywarce - bardzo ważne! Jeden rok gwarancji

 

 

Paderno World Cuisine Spiralizer Pro 4-Blade

Paderno World Cuisine właśnie wypuściło swój nowy model, model Pro z 4 ostrzami.

Co nowego w porównaniu z siostrzanym modelem Tri-blade:

  • Ostrze Angel Hair - jest to bardzo przydatne do robienia drobniejszych nitek makaronu do sosów lub po prostu do robienia sałatek! Posiada składany korpus, co ułatwia przechowywanie - zdecydowanie jest to plus dla małych kuchni, takich jak moja. Kosztuje trochę więcej niż Paderno Tri-blade, ale dostajesz to, za co płacisz - ma sens, jeśli poważnie myślisz o zdrowym odżywianiu!

 

Kitchen Supreme Spiral Slicer Spiralizer (ręczny/przenośny)

Wcześniej używałam ręcznego spiralizera, takiego jak ten. Nie są one najlepsze, oczywiście, ale na pewno poręczne, aby wziąć ze sobą, gdy podróżuję.

Co mi się podoba w tej krajalnicy:

  • Łatwa w użyciu (jak zwykła temperówka do ołówków) Wolna od BPA Ostrza ostre jak brzytwa, gwarancja, że nie zardzewieją i nie stracą ostrości Wbudowana ochrona palców i nasadka zabezpieczająca Można myć w zmywarce Kompaktowa - łatwa do przechowywania lub po prostu włożona do torebki Niedrogi W zestawie znajduje się spiralna książka z przepisami na krajalnice

Start Spiralizing!

Cóż ... Mam nadzieję, że znajdziesz idealny spiralizer. Idealny jeden jest jeden, że używasz. Kiedy już zrobisz ten makaron z cukinii, obiecuję ci, zakochasz się w nim. Z jakiegoś powodu, cukinia nie smakuje jak cukinia, gdy przejdzie przez spiralizer.

A jeśli zamierzasz jeść zdrowo i spędzać czas w kuchni, równie dobrze możesz mieć trochę zabawy - i włączyć do tego dzieci!

Daj mi znać poniżej, który z nich skończyłeś kupować i jak ci się podoba!

Więcej informacji na: http://sklep-vitality.pl