Potężne glinki natury do detoksykacji promieniowania, EMR i metali ciężkich

Nadmierna ekspozycja na promieniowanie uszkadza tkanki organizmu w różnym stopniu, w zależności od kilku czynników, takich jak: częstotliwość i czas trwania ekspozycji na promieniowanie, dawka promieniowania, szybkość ekspozycji, rodzaj promieniowania oraz część ciała narażona na promieniowanie, czy to wewnętrznie, czy zewnętrznie.

Wyróżnia się kilka rodzajów promieniowania, głównie:

  • Fale elektromagnetyczne o wysokiej energii (promieniowanie rentgenowskie, gamma) są to fale o krótkiej długości, które przemieszczają się z prędkością światła o większej sile przenikania niż cząstki alfa i beta. Cząstki alfa są intensywnie jonizujące, ale nie mogą przeniknąć przez skórę, więc są niebezpieczne tylko wtedy, gdy są emitowane wewnątrz ciała. Cząstki beta mogą przemieszczać się dalej niż cząstki alfa i wnikają w skórę na głębokość 1-2 cm, powodując większe szkody biologiczne, jeśli są emitowane wewnątrz ciała. Cząstki neutronów, które mogą być bardzo niszczące dla tkanek ludzkich.

Źródła narażenia na promieniowanie

rentgen

Niski poziom naturalnie występującego promieniowania jest wszędzie wokół nas w środowisku naturalnym - w powietrzu, wodzie, glebie, skałach - które nie ma znaczącego negatywnego wpływu na organizm ludzki. W nowoczesnych technologiach występuje również promieniowanie wytwarzane przez człowieka, przy czym największe obawy budzi ryzyko związane z narażeniem na promieniowanie ze źródeł medycznych.

  • Promieniowanie w medycynie: Promieniowanie rentgenowskie, mammografia, tomografia komputerowa (CT), rezonans magnetyczny (MRI), leczenie nowotworów i medycyna nuklearna, która jest wstrzykiwana pacjentom.) Urządzenia zabezpieczające: Przechodzące urządzenia rentgenowskie i tomografia komputerowa (CT), która jest używana do skanowania zawartości bagażu. Technologia codziennego użytku: Czujniki dymu, kuchenki mikrofalowe, telewizja, komputery, smartfony, routery wifi. Promieniowanie kosmiczne z przestrzeni kosmicznej: Podróż samolotem może być niewielkim źródłem promieniowania, które może nie powodować problemu. Jednak dla pilotów, personelu pokładowego i osób często latających promieniowanie kosmiczne może być znaczące. Napromieniowanie żywności: Wysoka dawka promieniowania jest emitowana na żywność w zakładach pakowania żywności w celu zniszczenia bakterii i pasożytów przenoszonych przez żywność, aby przedłużyć okres przydatności do spożycia niektórych produktów spożywczych. Palenie papierosów: Oprócz ryzyka zachorowania na raka płuc, choroby serca i udar mózgu, palacze narażeni są na ryzyko wdychania niewielkich ilości materiałów radioaktywnych - zarówno z naturalnej gleby, jak i z nawozów stosowanych w uprawach roślin tytoniowych.

Objawy choroby popromiennej (nadmiernej ekspozycji)

Regularne i częste narażenie na promieniowanie jonizujące może prowadzić do choroby popromiennej. Powolne i długotrwałe narażenie na promieniowanie może nie dawać natychmiastowych objawów, które pozwoliłyby na ustalenie przyczyny, ale w krytycznych momentach mogą pojawić się następujące symptomy:

  • Suchość w ustach, owrzodzenia dziąseł, trudności w przełykaniu Duszność Sztywność barków Nadmierne wypadanie włosów Pogarszające się zdrowie mózgu Choroba tarczycy Zmniejszona liczba komórek limfocytowych we krwi Uszkodzenie wyściółki przewodu jelitowego Biegunka, mdłości, wymioty Niepłodność Rak

Glinki natury do detoksykacji promieniowania, EMR i metali ciężkich

Czy kiedykolwiek widziałeś zwierzęta jedzące brud? Nawet kiedy kozy i krowy pasą się na trawie, przyjmują one brud. Instynktownie wiedzą, że brud (lub glina) może pomóc w ich trawieniu i eliminacji toksyn. Więc... tak, proszę cię, abyś jadł brud!

Istnieje wiele rodzajów brudu (gliny), ale omówię tutaj tylko dwa z nich, które zostały potężnie i skutecznie wykorzystane do detoksu radiacyjnego.

1. Ziemia okrzemkowa (DE)

Ziemia okrzemkowa (DE) pochodzi z naturalnie występującej skały utworzonej ze skamieniałych okrzemek, rodzaju alg morskich o twardej skorupie. DE jest często sprzedawany jako przemysłowy i spożywczy, więc upewnij się, że masz rację wybierając tę ziemię do detoksu.

To musi być mój ulubiony wybór brudu do jedzenia! DE jest nie tylko powszechnie stosowany do detoksu radiacyjnego i EMR, ale jest również jednym z najlepszych środków detoksykacyjnych do usuwania metali ciężkich, trucizn, bakterii, wirusów, drożdży, pasożytów, pozostałości leków i skutków GMO. Używam DE w moich oczyszczaniu organizmu z pasożytów, ponieważ może on zabić prawie wszystkie pasożyty wewnętrzne bez skutków ubocznych.

Dodanie DE do codziennej diety może również pomóc obniżyć nadciśnienie, złagodzić alergie lub nietolerancje pokarmowe, bóle ciała, infekcje zatok i inne drobne dolegliwości.

DE składa się głównie z dwutlenku krzemu z około 14 innymi śladowymi minerałami, których nie otrzymujemy często z pożywienia. Po spożyciu i kontakcie z płynami ustrojowymi, jony DE stają się naładowane ujemnie i zaczynają przyciągać (jak magnes) patogeny, toksyny, odpady i wolne rodniki. Te szkodliwe substancje są następnie odprowadzane i wydalane bezpiecznie z organizmu.

Przejdź tutaj, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat tego, jak korzystać z terapii glinką dla pełnego detoksu ciała.

2. Glinka bentonitowa

Bentonite gliny (a.k.a. Montmorillonite gliny) jest inny potężny gliny z natury, która została wykorzystana przez rdzennych kultur przez setki lat. Składa się ona z popiołu wulkanicznego, który uległ zwietrzeniu i starzeniu w obecności wody.

Podobnie jak ziemia okrzemkowa, glina bentonitowa przechodzi przez przewód pokarmowy i absorbuje wszelkie toksyny, które znajdzie po drodze. Jest bardzo chłonny w rysunek substancji toksycznych do niego (jak magnes), i może przenosić wiele toksyn wiele razy jego wagi. Dlatego bardzo ważne jest, aby pić dużo wody podczas korzystania z gliny do detox wewnętrznie, aby pomóc przenieść je wzdłuż w przewodzie pokarmowym, aby być wydalony.

Poprzez wchłanianie toksyn przed ich wejściem do krwiobiegu, zmniejsza i zmniejszyć obciążenie wątroby i nerek. Pozwala to na szybkie uzdrowienie jelit i zdrowia jelit. Podczas wyciągania promieniowania, EMR i toksyn metali ciężkich, wewnętrzne patogeny i pasożyty są również przyciągane do gliny i są wydalane z organizmu.

Kiedy robi wewnętrzny detox gliny, biorąc w olej rycynowy zapewni, że toksyny są skutecznie oczyszczone.

Przejdź tutaj, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat tego, jak korzystać z terapii gliną dla pełnego detoksu ciała.

Inne naturalne środki do detoksykacji po promieniowaniu

Istnieją inne gliny , które są przydatne do detoksykacji promieniowania , a mianowicie glina Zeolit , glina Kaolin , glina czerwona , francuski zielona glina . Inne substancje, które są skuteczne wykorzystanie do detox promieniowania są Dimethylsulfoxide (DMSO) - przeciwutleniacz związek siarki, i węgiel aktywowany.

Pokarmy, które są korzystne, aby być zawarte podczas detox są: Pyłek pszczeli, papaja, chlorella, sok z trawy pszenicznej i buraki.