Jedz surowe organiczne nasiona dyni, aby zabić komórki rakowe i poprawić zdrowie oczu

 

Według hiszpańskich badań, związek występujący w pestkach dyni zwany cucurbitacins, ma zdolność do zabijania komórek rakowych.

Te niesamowite nasiona są niezwykle korzystne dla Twojego psychicznego i fizycznego samopoczucia, a także odnotowano, że pomagają poprawić nastrój!

Cucurbitacins w nasionach dyni mają silne właściwości przeciwzapalne i są skuteczne w leczeniu różnych rodzajów raka w ich wczesnych stadiach. Inne niemieckie badanie wykazało, że kobiety przechodzące menopauzę, które spożywały pestki dyni codziennie, zmniejszyły ryzyko zachorowania na raka piersi o 23%.

Nasiona te są bogate w różne korzystne minerały, takie jak magnez, mangan, miedź, cynk, potas, wapń, żelazo, fosfor i selen, by wymienić tylko kilka. Wysoka zawartość błonnika sprawia, że są one korzystne dla układu trawiennego. Jak wszystkie nasiona, pestki dyni zawierają również pełnowartościowe i wysokiej jakości białko, które jest biodostępne dla organizmu.

Magnez i cynk są niezbędnymi kofaktorami dla wchłaniania wielu składników odżywczych, co sprawia, że nasiona te są ważnym produktem spożywczym, który może odwrócić wiele problemów zdrowotnych spowodowanych niedoborem różnych składników odżywczych. Jedzenie tych nasion pomaga poprawić układ odpornościowy, obniżyć poziom cukru we krwi, poprawić jakość snu, wzrok i zdrowie skóry, i wiele innych!

Obecność cynku i fitosteroli (w szczególności beta-sitosterolu) to składniki pestek dyni, które pomagają w zapobieganiu rozwoju raka prostaty. Działają one jako czynniki przeciwzapalne, które chronią prostatę przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, są korzystne w naprawie DNA i zapobiegają wzrostowi komórek nowotworowych we wczesnych stadiach.

 

KUPUJ PESTKI DYNI:

 

Olej z pestek dyni jest niezwykle korzystny w leczeniu problemów z prostatą. Ten niesamowity olej zawiera fitochemikalia i przeciwutleniacze, które zwalczają wolne rodniki i zapobiegają dalszemu rozwojowi komórek rakowych. Trzymaj butelkę pod ręką, aby dodać je do sałatki i posiłków dla jego tłuszczów omega-3. Unikaj podgrzewania oleju, aby zachować biodostępność składników odżywczych.

Najlepszym sposobem na wykorzystanie zwalczających raka korzyści płynących z pestek dyni jest spożywanie ich na surowo, lekko prażonych lub z oleju tłoczonego na zimno. Przeczytaj o pełnych korzyściach zdrowotnych dyni i uzyskaj wskazówki, jak lekko prażyć pestki dyni, aby jeść je jako przekąskę.

Więcej informacji na: http://sklep-vitality.pl